קידום דף עסקי בפייסבוק - מגה פון עם אייקונים של פייסבוק

קידום דף עסקי בפייסבוק

לפעמים עסקים פשוט מחליטים לוותר על הקמת דף עסקי בפייסבוק ועל הקידום שלו – מה שפוגע בהם בהמשך הדרך.. למה זה פוגע ומה ההשלכות של זה על העסק?

קידום דף עסקי בפייסבוק – זה לא משחק ילדים

לא רק שלקוחות פוטנציאלים לא יכולו למצוא את אותם בעלי העסקים בפייסבוק כי אין להם בכלל דף פייסבוק, אותם הלקוחות גם לא יוכלו להיחשף אליהם בעזרת קידום ממומן בפייסבוק.

קידום ממומן בפייסבוק מתבצע בעזרת הביזנס מנג‘ר והפרסום עצמו מופץ מדף פייסבוק עסקי של אותו העסק ז“א במידה ולא קיים דף פייסבוק נהיה חייבים ”לאלתר“ אחד.

ברגע שאנחנו מאלתרים דף פייסבוק חדש ואין לנו לייקים, עוקבים, תנועה, חשיפה ופוסטים עם ערך ולאורך זמן הקידום שלנו יהיה יקר יותר ופחות אפקטיבי (בהרבה).

לא רק שלקוח פוטנציאלי יחשוב פעמיים או שלוש לפני שהוא בכלל פונה לאותו בעל עסק אולי הוא גם יחליט בכלל לא לפנות אליו כי אין לו שום הוכחה לשירות או למוצר שלו..

במיוחד לקהל הישראלי שכל אחד חושב שהשני בא ”לעקוץ“ אותו הוכחה חברתית היא חשובה ביותר!

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

קידום דף עסקי בפייסבוק בצורה אורגנית

אז אחרי שהגענו למסכנה שכל עסק חייב דף פייסבוק עסקי בשביל הוחכה חברתית, גיוס לקוחות חדשים ותשתית לקמפיינים וסקלינג מוצלח יותר של העסק נוכל לגעת הקידום אורגני של דף הפייסבוק שלנו.

קידום אורגני זה בעצם צורת קידום שאינה כרוכה בתשלום לפייסבוק, בשיטה הזאת אנחנו משתמשים לרוב באלגוריתם של פייסבוק על מנת לגרום לחשיפה ללקוחות רלוונטים.

על מנת להבין איך עובד האלגוריתם צריך להבין דבר מאוד פשוט פייסבוק רוצים שהקהל שנמצא בפייסבוק יהנה מהתכנים ויביע עניין.. זאת אומרת – ברגע שבן אדם גולל בפייסבוק ונתקע על פוסט עם ערך מוסף מעניין או הנעה לפעולה ומבצע פעולה כמו לייק, שיתוף, תגובה או צפייה של הפוסט ”זמן ממושך“ אז הפוסט שלכם מעניין והוא יופץ לעוד אנשים שכנראה יתעניינו בתוכן הזה.

שיטה נוספת לקידום אורגני בפייסבוק זה לפרסם בקבוצות רלוונטיות. לדוגמא אנחנו עסק של בגדי תינוקות – לאחר שהעלנו פוסט איכותי לדף הפייסבוק שלנו אנחנו יכולים להפיץ אותו בקבוצות של הורים טריים לתינוקות. ברגע שההורים יראו את הפוסט ויראו התעניינות האלגוריתם של פייסבוק יפיץ את הפוסט לעוד ”קהל“ דומה ובמקרה הכי טוב – זה יכול להפוך לפוסט ויראלי.

אז מה צריך באמת קידום ממומן בפייסבוק או אורגני?

בתור בעל עסק בתחילת דרכו רצוי להתחיל עם קידום אורגני ולבנות בסיס טוב ואיכותי שיספר סיפור ויתן ערך מוסף ללקוחות אשר יגיעו בהמשך. כמו שכתבנו מקודם את התוכן ניתן להפיץ בעזרת פרסום בקבוצות יעד רלוונטיות לגמריי בחינם על מנת לבנות פוסטים איכותיים תצטרכו לרכוש מספר ”סקילים מקצועיים“ שביניהם – כתיבת תוכן, הנעה לפעולה, יצירת פוסטים ויזואלים ועוד..

במיוחד בשביל זה יש הכנו לכם את – קידום בפייסבוק מדריך להורדה לחצו כאן

במידה ואתם לא מצליחים או פשוט רוצים שמישהו מקצועי יעשה עבורכם את כל הניהול של דף הפייסבוק שלכם אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מתנה שווה במידה ותגידו שהגעתם מהכתבה הזאת! לשיחת התאמה פשוט תלחצו כאן.

אחרי שבניתם לעצמכם את הנראות ואת השם בפייסבוק בעזרת קידום אורגני הגיע הזמן לפרסום

ממומן ולהביא לידים חמים לעסק שלכם, בשלב הזה יהיה לכם הרבה יותר קל להביא תוצאות.

השאלה שכולם שואלים – כמה זה עולה?

כמו שהבנו כבר יש כמה שיטות קידום בפייסבוק והמחירים משתנים מספק לספק, ברגע שניגשים לבחירת הספק המתאים שיתן לכם את השירות חשוב לראות עבודות ולבדוק שאתם הולכים לעבוד עם בעל מקצוע ולא עם חובבנים.. חבל על הכסף שלכם!

פירוט קידום בפייסבוק מחיר (מחירון שירותים):

קידום אורגני בפייסבוק – יצירת והעלאת תכנים עולה החל מ500 שקל לחודש לאנשי מקצוע ומגיע לכמה אלפי שקלים בכיף למקצוענים!

המחיר שלנו כולל הפצה ומתחיל ב750 ש“ח בלבד!

קידום ממומן בפייסבוק – בניית קמפיין כולל יצירת תכנים, ניהול התקציבים ואופטימזצייה מתחיל מ750 שקל לחודש לתקציבים קטנים או 20% מתקציבים מעל 5K לאנשי מקצוע ועד 1,500 או 25% מתקציב הפרסום  למקצוענים!

המחיר שלנו עבור בנייה וניהול קמפיינים מתחיל ב1,500 ש“ח חודשי לתקציב עד 5K ומעל לתקציב 5K 20% מגובהה תקציב הפרסום.

  רוצים לראות איך דף הפייסבוק שלנו נראה? לחצו כאן

רוצים לראות איך דף האינסטגרם שלנו נראה? לחצו כאן