חיפשתם קידום עוקבים באינסטגרם? הגעתם למקום הנכון!

כל מה שאתם צריכים בשביל קידום עוקבים באינסטגרם במקום אחד!

שירותי הגדלת כמות עוקבים, צילום ועריכת סרטוני רילס, עיצוב דפי אינסטגרם עסקיים, קמפיינים ממומנים ואפילו שירות יצירת פוסטים עבור הפעילות שלכם. בא לכם לדעת איך כל המרכיבים האלה יוכלו לעזור לכם שלב אחר שלב להגיע לדף אינסטגרם משגשג וחזק עם כמות גדולה של עוקבים איכותיים שיתכן ויהפכו גם ללקוחות משלמים?

בואו נתחיל מההתחלה.. אז פתחתם דף אינסטגרם או שכבר יש לכם דף קיים ואתם מעלים המון תוכן שלפי דעתכם הוא איכותי אבל כמות העוקבים נשארת באותה נקודה? יש מספר סיבות שיכולות לעצור את קידום דף האינסטגרם שלכם אבל בואו נדבר פתרונות ולא נעסוק בבעיות..

קידום עוקבים באינסטגרם בעזרת שיטת עוקב והסרת עוקב

המון אנשים חושבים שהשיטה הזאת אינה יעילה ומעדיפים אפילו לא לשמוע עליה, ברור לנו למה זה קורה.. את שיטת "העוקב והסרת עוקב" צריך לדעת לתפעל, בשביל לייצר טירוף בסדר גודל של מאות עוקבים חדשים ורלוונטים מדי חודש חייבים לבצע בצורה סופר חכמה ומדויקת על מנת להגיע לתוצאות הרצויות!

על מנת לבצע את השיטה בצורה מקצועית מה שלא כל אחד יודע ויכול לבצע נצטרך ליישם מספר שלבים:  בשלב הראשון נגדיר את קהל היעד בצורה מאוד מדויקת לפי מיקומים, תחומי עניין ומשפיענים.  בשלב השני לאחר ההגדרה נהיה חייבים לסנן את כל אותם העוקבים המזויפים שקיימים ברשימה שלנו ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך "עוקב והסרת עוקב". 

במידה ונעבוד בצורה נכונה ונגדיר את קהל היעד כראוי נוכל לשלוח עשרות עד מאות "פעולות עוקב" לקהל יעד רלוונטי ולגרום להם להיכנס לדף העסקי שלנו – שבמידה והוא יעניין אותם כנראה שיתוספו לנו עוקבים חדשים לעמוד העסקי.

צילום-רילס---בן-אדם-מצלם-רילס-

צילום ועריכת סירטוני רילס

לאחר ההצלחה הגדולה של טיקטוק גם באינסטגרם ובפייסבוק צצה לה אפשרות ליצור סרטוני רילס. סרטוני רילס הם בעצם סרטונים קצרים שאורכם עד 90 שניות (נכון להיום) ובעזרתם ניתן להעביר מסרים קצרים וקולעים מבלי לשעמם את קהל היעד שלכם.

הרילס הוא מקור טראפיק מעולה להגדלת החשיפה, בניית מותג וקידום כמות העוקבים ברשת החברתית. 

המון בעלי עסקים נהנים מהיתרון העצום שסרטוני הרילס מספקים, ניתן לצלם ולערוך סרטונים ובמידה והסרטונים יצרו עניין ותהיה מעורבות הם יגיעו גם לקהל שבכלל לא עוקב אחריכם. 

אם הצלחתם לייצר תוכן רלוונטי שמניע את הקהל לפעולה כנראה שתזכו בהרבה עוקבים חדשים או להודעות התעניינות בפרטי ואפילו לביצוע עסקאות מול הקהל. הבעיה היא שצילום ועריכת סרטונים זה לא פשוט..לחשוב על רעיונות מקוריים, להתארגן, לצלם, למחוק, להתחיל שוב מהתחלה.. וזה לא נגמר עד שיצאו סרטונים שאתם מרוצים מהם.

מעבר לכך העריכה יכול לקחת לכם שעות ולא בטוח שהתוצאה הסופית תספק אתכם ותביא תוצאות.

עיצוב דפי אינסטגרם עסקיים לרושם ראשוני מנצח

דף אינסטגרם מעוצב הוא הרושם הראשוני שהלקוח הפוטנציאלי שלכם יקבל אודות העסק, דף אינסטגרם עם BIO שכתוב בצורה נכונה, הייליטים ממותגים ומעוצבים, פיד מעניין עם תוכן רלוונטי שמשדר למשתמש חוויה טובה ומשאיר רושם של "הגעתם למקום הנכון", "העסק נראה רציני ומקצועי", "נראה כמו מקום אמין לבצע בו רכישה" וכו.

לצורך הדגמה, במידה ויש לכם קולקציה מעניינת תוכלו להציג אותה בצורה סופר מרשימה לעיניי העוקבים שלכם או למשתמשים שיכנסו להציץ בעמוד שלכם ולהמיר אותם בקלות ללקוחות משלמים. 

על מנת ליצור פיד מרשים כנראה שיהיה לכם צורך בגרפיקאי שיוכל לעצב לכם את הפיד בצורה מקצועית או יבנה עבורכם תבניות וכך תוכלו לעסוק בהעלאת תוכן בלבד ותגרמו ללקוחות שיגיעו לדף העסקי שלכם להתרשמות.

קידום עוקבים באינסטגרם בעזרת קמפיינים ממומנים

ניהול קמפיינים ממומנים באינסטגרם זאת השיטה הכי מוצלחת למכור ולהגדיל את כמות העוקבים שלכם כמובן אם יודעים איך לעשות זאת בצורה הנכונה והכי חשוב אם הכיס מספיק "עמוק" להוצאות החודשיות הנדרשות לשם כך.

הרבה אנשים חושבים שאין צורך באיש מקצוע ושניתן לעשות את זה בכוחות עצמם, מה שקורה בסופו של דבר זה שהם "שורפים" הרבה מכספם ולא מגיעים לתוצאות הרצויות. איש מקצוע טוב ידע לבנות לכם מותג, למכור בצורה הנכונה ולהגיע לתוצאות רצויות בצורה הטובה ביותר.

בעזרת שילוב נכון של תוכן, אסטרטגיה טובה וקמפיינים ממומנים באינסטגרם תוכלו להגיע להמון עוקבים חדשים שבסופו של דבר גם ירכשו את השירותים או המוצרים שלכם.

הלכתם לאיבוד? תשאירו פרטים לשיחת התאמה 1:1

השארת-פרטים---קידום-באינסטגרם---תוקי-מול-מחשב-עם-אוזניות