איך-לקדם-את-העסק-בפייסבוק-אסטרונאוט

איך לקדם את העסק בפייסבוק

איך לקדם את העסק בפייסבוק היא מילת חיפוש שהמון בעלי עסקים מחפשים בגוגל ברגע שמבינים שבלי פרסום ברשתות חברתיות אי אפשר להגדיל את העסק, להביא לידים על בסיס קבוע ולבנות מערכת יחסים על הלקוחות. כיום פייסבוק הוא אחד הכלים החזקים לקידום עסקים ברשת, רוב הישראלים גולשים לפחות 3 שעות ביום ברשתות החברתיות ולפעמים גם הרבה יותר.

איך לקדם את העסק בפייסבוק בעזרת דף עסקי

הכלי הראשון שאתם חייבים על מנת לקדם את העסק בפייסבוק הוא דף עסקי לעסק, בתוך הדף העסקי תוכלו לרשום אודות העסק, שעות פעילות, מיקום גיאוגרפי, לעלות פוסטים ותמונות מהעסק ואפילו לעשות כפתור לוואטסאפ לשליחת הודעות.

על מנת לקדם את העסק בפייסבוק בצורה אולטימטיבית רצוי להשתמש גם באופציה של קידום ממומן בפייסבוק ולהפיץ את התכנים שלכם לקהל יעד רלוונטי תמורת תשלום לפלטפורמה (רצוי לעבוד עם בעל מקצוע או לקחת קורס מקצועי בשביל להגיע לתוצאות איכותיות ולא לשרוף כסף).

איך לקדם את העסק בפייסבוק בעזרת דף נחיתה

לאחר שהטמענו את הדף העסקי בפייסבוק ואת הקמפיינים אנחנו נגלה שבשביל לייצר לידים איכותיים ולמכור את השירות או המוצר שלנו אנחנו נהיה חייבים לעבוד עם דף נחיתה לעסק. בעזרת דף נחיתה איכותי ומערכת הפרסום של פייסבוק (הביזנס מנג'ר) נוכל להטמיע קוד מעקב שנקרא "פיקסל" ולעקוב אחר התנועה בדף הנחיתה שלנו.

ברגע שלקוח נכנס אלינו לדף הנחיתה ונצבע ע"י הפיקסל אנחנו נוכל להמשיך לרדוף אחריו ברחבי הרשת ולקדם לו את השירותים והמוצרים שלנו עוד ועוד עד שתתבצע רכישה.

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

פייסבוק, קידום ממומן ואתרי תדמית

אתר תדמית לעסק זאת אחת האופציות הטובות ביותר לקידום העסק שלכם, לא רק שתוכלו לעשות קידום אורגני בגוגל שזה מקור טראפיק מדהים בפני עצמו גם תוכלו להשתמש באתר לשליחת טראפיק מפייסבוק לאתר, לצבוע את קהל היעד ומשם לפרסם לאותם המבקרים דברים שירותים. דיי דומה לדף נחיתה לא?

השוני באתר תדמית שהוא לא מדבר על מוצר אחד בלבד או שירות אחד אלא מציג את העסק בצורה עוטפת ומאחד את כל השירותים והמוצרים שיש לכם להציע במקום אחד. ברגע שהאתר תדמית בנוי בצורה איכותית ונכונה הלקוח יכול להגיע להרבה יותר דפים באתר ולהגדיל את העסקה או להשתכנע בצורה טובה יותר לגבי העסק.

קאבר-מעשינו-ניהול-מדיה.png
קאבר-מעשינו-ניהול-מדיה.png

קידום העסק בעזרת אוטומציות חכמות

אפשרות נוספת שלא תמיד מדברים עליה היא קידום העסק בעזרת אוטומציות חכמות לפייסבוק ולאינסטגרם, בגלל שנושא המאמר הוא איך לקדם את העסק בפייסבוק אנחנו נדון אך ורק באוטומציות לפייסבוק.

קידום העסק בעזרת אוטומציות לפייסבוק יכול לתת בוסט, לסגור עסקאות ולחזק את המותג שלכם באונליין. בעזרת אוטומציה חכמה בפייסבוק אפשר לעשות מגוון פעולות כגון – פרסום אוטומטי בקבוצות פייסבוק, להגיב על פוסטים לפי מילות מפתח, לשלוח בקשות חברות, להצטרף לקבוצות פייסבוק ועוד מגוון פעולות שיעזרו לכם בקידום.