איך-פותחים-דף-עסקי-בפייסבוק-קסדה

איך פותחים דף עסקי בפייסבוק

איך פותחים דף עסקי בפייסבוק אתם שואלים? קודם כל מגיע לכם מזל טוב! פתחתם עסק חדש או שפשוט הבנתם שאתם חייבים דף עסקי לעסק שלכם בפייסבוק? זה לא באמת משנה מה הסיבה.. בואו פשוט נלמד שלב אחרי שלב איך עושים את זה נכון.

שלב ראשון // פתיחת חשבון פייסבוק

קודם כל על מנת לפתוח דף עסקי אנחנו חייבים שיהיה לנו פרופיל פייסבוק קיים, במידה ועדיין אין לכם הכנסו עכשיו לפייסבוק ופתחו משתמש חדש. חשוב מאוד לרשום את כל הפרטים שלכם ולשמור עליהם! במידה ומשהו יקרה למשתמש בפייסבוק שלכם אתם תוכלו לאבד גם את הדף העסקי שלכם בפייסבוק!

 

דף-עסקי-בפייסבוק.png
דף-עסקי-בפייסבוק.png

לאחר לחיצה על הלינק תכנסו לאתר של פייסבוק ובו תתבקשו להתחבר לחשבון קיים או ליצור חשבון חדש, על מנת ליצור חשבון חדש לחצו על הכפתור הירוק.

בשלב הבא תתבקשו למלא את כל הפרטים שלכם – שם פרטי, שם משפחה, מין, תאריך לידה, אימייל או מספר טלפון.

לאחר פתיחת החשבון תוכלו לעצב את פרופיל הפייסבוק שלכם כרצונכם ולחפש את המכרים שלכם ברחבי הרשת הכחולה אבל לא לשם כך ההדרכה הזאת.. עכשיו כשיש לכם פרופיל פייסבוק במידה והוא לא היה קיים עד עכשיו נוכל לעבוד לשלב השני.

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

שלב שני // פיתחת דף עסקי בפייסבוק

לאחר שפתחנו משתמש פייסבוק ומילאנו אפילו פרטים על עצמנו אנחנו יכולים לפתוח עמודים עסקיים בפייסבוק! על מנת לפתוח דף עסקי בפייסבוק נצטרך ללחוץ על התפריט בסרגל הכלים של הפייסבוק – ראו בתמונה.

 

(צילום מסך מפייסבוק – איך פותחים דף עסקי בפייסבוק)
(צילום מסך מפייסבוק – איך פותחים דף עסקי בפייסבוק)
 

לאחר שלחצתם על הכפתור של התפריט המסומן בכחול בצד ימין למעלה יקפוץ לכם תפריט נוסף בו נלחץ על "PAGE".

 

(צילום מסך מפייסבוק – איך פותחים דף עסקי בפייסבוק // מילוי פרטים)
(צילום מסך מפייסבוק – איך פותחים דף עסקי בפייסבוק // מילוי פרטים)
 

לאחר לחיצה על הכפתור אנחנו נגיד לחלון חדש שבו נצטרך למלא את הפרטים עבור הדף העסקי שלנו – שם הדף העסקי, לאיזה קטגוריה הוא שייך ונרשום אודות עד 255 אותיות.

לאחר שמילאנו את הכול כמו שצריך נלחץ על הכפתור הכחול "CREATE PAGE" – עכשיו אפשר להגיד מזל טוב! יש לכם עמוד עסקי בפייסבוק.

שלב שלישי // עיצוב דף העסקי

לאחר שפתחנו את הדף העסקי בפייסבוק אנחנו נכנס אליו ונתחיל לסדר אותו לקראת הלקוחות שיכנסו אליו בקרוב, על מנת שהדף שלנו יראה טוב אנחנו נצטרך לדאוג ללוגו וקאבר מעוצבים ומותאמים לעסק שלנו – במידה ואתם צריכים עם זה עזרה אל תהססו לשלוח לנו הודעה!

 

(צילום מסך מפייסבוק – לוגו, קאבר ויצירת קשר)
(צילום מסך מפייסבוק – לוגו, קאבר ויצירת קשר)

 

לאחר שיש לנו לוגו, קאבר והעלנו אותם אנחנו צריכים לדאוג לכפתור (חלק סופר חשוב), הכפתור יכול לשמש למגוון פעולות – ההמלצה שלנו היא הודעות ישירות לוואטסאפ, הודעות לפייסבוק או שיחות ישירות אבל כמובן שאתם יכולים להתאים את זה עבור הפעילות שלכם.

והשלב האחרון בהחלט הוא מילוי הפרטים האחרונים כגון שעות הפעילות, הוספת לינק לאתר שלנו (במידה ואין לכם אתר או דף נחיתה אתם יכולים להוסיף לינק לוואטסאפ שלכם), הוספת מיקום, מייל, טלפון ועוד..

 

צילום מסך מתוך האתר של פייסבוק
צילום מסך מתוך האתר של פייסבוק
 

סיימתם? מצויין! לא סיימתם? נתקלתם בבעיה? אולי הסרטון הבא יכול לעזור לכם – שלב אחרי שלב לפתיחת דף עסקי בפייסבוק!