הצהרת נגישות

תקנון השימוש באתר הנל נכתב בלשון זכר אך מתייחס לנשים וגברים כאחד.

עדכון: אוקטובר 2023.

כללי

מעשינו גרופ שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. מעשינו גרופ השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש זכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר Maaseinu.co.il

Maaseinu.co.il מעמיד לרשות את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל-Maaseinu.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

כיצד הנגישות באה לידי ביטוי באתר?

  • הגדלה והקטנה של כלל הטקסט באתר
  • שינוי ניגודיות צבעים (צבע רקע כהה)
  • הדגשת קישורים (מופעל בעת שינוי ניגודיות צבעים)
  • שינוי צבע טקסט וצבע רקע עבור לקוי ראיה ועיוורי צבעים (מופעל בעת שינוי ניגודיות צבעים)
  • הנגשת תפריטים, טפסים, היררכיית כותרות, רכיב טאבים, חלונות קופצים ועוד…
  • עדכון פונטים לפונטים קריאים
  • הצהרת נגישות עם הסבר על תאימות, פערים ואחראי נגישות

התאמת הנגישות נבדקה באמצעי עזר כגון מסכים ומכשירים שונים, וכללה שימוש טכנולוגיות מסייעות מסך קורא מסוג (NVDA, JAWS, VOICE OVER) הערה: השינויים יעשו באמצעות כלי הנגישות – כפתור צף באתר.

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Maaseinu.co.il על ידי לחיצה על מקש הטאב כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור

מעשינו גרופ ממשיכה במאמציה לשפר כל העת את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות ללא הרף, אנו סורקים באופן קבוע את Maaseinu.co.il עם סורק הנגישות של USERWAY לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו.

למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר Maaseinu.co.il, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה

האתר נבדק בדפדפנים: גוגל כרום ומוזילה פיירפוקס בגרסאות האחרונות שלהם. האתר נבדק במערכות הפעלה: חלונות ,7 חלונות ,10 אנדרואיד ואייפון.

רכיבים ואזורים לא נגישים

אנו מודעים לעובדה כי ישנם מספר רכיבים באתר אשר אינם נגישים באופן חלקי או מלא, לצערנו אין באפשרותנו להנגיש רכיבים ואזורים אלו ואנו עושים מאמצים לאתר חלופות נגישות, עד אשר נאתר חלופות אלו ניתן לפנות לאחראי הנגישות אשר פרטיו רשומים בהמשך עמוד זה לקבלת שירות נגיש עבור אזורים ורכיבים אלו.

להן רשימת הרכיבים והאזורים אשר לא נגישים באתר:

רכיבי צד ג'-מפת גוגל, block ,facebook סרטוני יוטיוב סרטוני וידיאו המשוייכים ללקוחות משלמים בלבד פרטי אחראי נגישות בחברה

הבהרה

לצערנו למרות המאמצים והמשאבים הרבים שהשקענו בהנגשת האתר ייתכן ועדיין חלק מהתכנים

פחות מונגשים, ולכן אם בכל זאת נתקלתם בפער בהנגשה אשר מפריע ומקשה על גלישה תקינה וקלה באתר – נשמח לקבל פנייתכם בנושא. עמכם הסליחה מראש

כאן בשבילך אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו באתר Maaseinu.co.il או זקוק לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של מעשינו גרופ באופן הבא:

מייל: hello@maaseinu.co.il

טלפון: טלפון: +972504655265