נכס-דיגיטל-2024

איך לבנות ולהכניס כסף מנכס דיגיטלי בשנת 2024

צמד המילים נכס דיגיטלי כבש את ישראל בשנים האחרונות וכל מי שרק הבין את המשמעות והפוטנציאל כנראה ניסה לבנות נכס או חיפש מישהו שיוכל לייצר את מכרה הזהב הזה. במידה ועדיין לא הכרתם את המונח נכס דיגיטלי – רק דמיינו שאפשר להכניס אלפי ולפעמים עשרות אלפי שקלים בחודש מאתר, בלוג, פרופיל אינסטגרם, קבוצת פייסבוק או עוד כל מני רעיונות למינהם. כן, כן זה עובד.

אז מה זה בעצם נכס דיגיטלי

לפני שנתחיל בואו נבין על מה מדובר, נכסים דיגיטליים הם כל סוג של נכס בעל ערך ממשי המאוחסן בצורה דיגיטלית. הם יכולים להיות בבעלות של אנשים פרטיים, עסקים או ארגונים. ניתן לסווג נכסים דיגיטליים במספר דרכים, בהתאם לגורמים כגון צורתם, שימושם או האופן שבו הם מוערכים.

  • אתרי אינטרנט: אתרים המהווים נקודות מפגש עבור אנשים או עסקים.
  • בלוגים: בלוגים המציעים מידע או תוכן אחר שמייצר טראפיק אורגני של קהל היעד.
  • אפליקציות סלולריות: אפליקציות המאפשרות למשתמשים לבצע פעולות שונות במכשירים ניידים.
  • ספרים דיגיטליים: ספרים מודפסים הזמינים גם בצורה דיגיטלית.
  • קורסים מקוונים: קורסים הניתנים ללמידה מרחוק.
  • נתונים: מידע שנאסף או מעובד באופן דיגיטלי.
  • שמות דומיינים: כתובות אינטרנט המזהות אתרים ברשת.
  • חשבונות מדיה חברתית: חשבונות המאפשרים למשתמשים לתקשר עם אחרים ברשת.

 

נכסים דיגיטליים יכולים להיות מקור ליצירת הכנסה, מוניטין או יתרון תחרותי. הם יכולים גם לשמש כנכס השקעה. עם התפתחות הטכנולוגיה, נכסים דיגיטליים הופכים ליותר ויותר חשובים. הם מהווים חלק משמעותי מהכלכלה המודרנית, והם צפויים להמשיך לצמוח בחשיבותם בשנים הבאות.

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

איך מייצרים כסף מנכס דיגיטלי

לאחר שהבאנו מה זה נכסים דיגיטלי ואפילו עשינו רשימה קטנה של רעיונות ליישום בואו נגיע לחלק המעניין באמת.. כי בתכלס? זה נכס שאמור להכניס לנו כסף. אז איך מייצרים כסף מנכסים דיגיטליים בשנת 2024?

מכירת לידים – אחת השיטות האהובות על רוב אוכלוסיית בעלי הנכסים הם אתרי לידים, ליד זאת בעצם פניה של לקוח פוטנציאלי. כשיש ברשותינו אתר בנישה מסוימת והוא מדורג במקומות הראשונים בגוגל במגוון מילות מפתח שמייצרות לידים מגיע הזמן להכנסה! בדרך כלל מכירת הלידים מתבצעת בשתי דרכים האחת מכירה פר ליד שהוגדר מראש או השכרה של כל האתר.

עלות לידים יכולה להגיע גם למאות שקלים עבור ליד בודד! ועלות השכרה בדרך כלל מתחילה מאלפי שקלים לחודש.

שטחי פרסום ופרסום לקהל היעד – שיטה נהדרת לייצור הכנסה מהדיגיטל בעזרת מכירת שטחי פרסום ופרסום לקהל היעד – לא משנה אם יש לכם בלוג של מתכונים או אינסטגרם תוסס של חובבי ג'אנק פוד הפוטנציאל העסקי קיים. במידה ויש לכם טראפיק בבלוג או קהל יעד בקבוצת פייסבוק, אינסטגרם או אפילו בוואטסאפ אתם יכולים לעבוד לפי שיטת CPA – COST PER ACTION ז"א תשלום פר כל לקוח שרוכש דרכיכם (נגזרת של עלות המוצר) או פר העלאת תוכן או חשיפה לתוכן. גם כאן אפשר לדבר על סכומים מטורפים להעלאת פוסטים, מכירת באנרים או מכירת מוצרים בשיטת שיווק שותפים.

מכירת קורסים וספרים – אם אתם בעלי עסקים ובמיוחד כאלה שמבינים דבר או שתיים בנישה שלכם כנראה שאמרו לכם למה אתם לא כותבים ספר או עושים קורס מקצועי כי יש בזה מלא כסף, הם צודקים. בהשקעת זמן חד פעמית של כתיבת או יצירת התוכן תוכלו למכור אותו מאות, אלפי ומליוני פעמים עוד ועוד ללא הפסקה. עלות קורס דיגיטלי מתחילה באזור ה 97 שח בלבד ומגיעה לאלפי שקלים.

איך לבנות נכס דיגיטלי

שוק הנכסים הדיגיטליים דיי מטורף ויש המון היצע וביקוש וכשזה קורה יש גם שוק דיי גדול של נוכלים ואנשים שלא באמת יודעים מה לעשות – אל תהיו הקורבנות הבאים! במידה ואתם רוצים להיות בעלים של נדל"ן אינטרנטי רצוי שתבחרו איזה נכס תרצו להחזיק ומשם ללמוד קורסים מקצועיים שיתנו מענה לנכס שלכם. במידה ואתם לא רוצים להתעסק כדאי לכם לרכוש נכס שכבר מכניס כסף ועובד מאשר לבנות נכס חדש או לפנות לחברה עם ניסיון מוכח ואמיתי שיטפלו לכם בכל התהליך מא' עד ת'.