עדכונים-אינסטגרם-יולי-2022-מעשינו-מחשב עם טקסט

עדכוני אינסטגרם יולי 2022

כל פלטפורמה מוצלחת חייבת להתעדכן מדי פעם, בין אם זה בשביל לשמר משתמשים או לייעל את המונטיזציה שלה – הפעם נדבר על אינסטגרם והפיצ'רים החדשים שלה.

הצמדת פוסטים באינסטגרם

אופציה חדשה הגיע לאינסטגרם והיא הצמדת הפוסטים, אופציה סופר מעניינת וכמובן שימושית למי שישתמש בה בצורה נכונה!

בפייסבוק האופציה קיימת כבר דיי הרבה זמן אבל באינסטגרם היא חדשה, בדרך כלל משתמשים באופציה הזאת על מנת להצמיד את הפוסטים היותר מוצלחים שלנו בשביל שהמשתמש ייחשף קודם כל אליהם.

הטיפ שלנו עבור הצמדת פוסטיםבמקום להצמיד פוסטים עם הרבה לייקים ותגובות תשתמשו באפשרות הזאת ליצירת היכרות עם הלקוח בצורה הטובה ביותר – הצמידו פוסטים עם ערך על העסק שלכםסרטון תדמיתי אולי וכמובן שאפשר להוסיף סרטונים של לקוחות ממליצים.

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

שימוש במסך מלא באינסטגרם

אינסטגרם החליטו לבדוק את האפשרות למסך מלא בשימוש באפליקציה ממש כמו בטיק טוק, כיום הנראות היא לא על מסך מלא ואינסטגרם רוצים לשפר את החוויה באפליקציה.

אם גם לכם השתנתה מעט האפליקציהעכשיו תדעו במה מדובר!

90 שניות של רילס

לאחר ההצלחה המסחררת של הרילס ברשתות הגיע הזמן לעלות להילוך גבוהה יותר ולהגדיל את האפשרויות, מעכשיו נוכל לעשות רילסים של עד 90 שניות!

להעביר יותר מסריםלהיות יותר יצירתיים וכמובן לגרום לאנשים לשקוע כמה שיותר בתוכן שלנו.

אל תפספסו את הרכבת!

נתונים חדשים שהתפרסמו מראים ש79% מכמות המשווקים משתמשים כיום באינסטגרם. זוהי הפלטפורמה החברתית השנייה בסדר גודל חשיבותה לשיווק אחרי פייסבוק האגדית. נתון מעניין נוסף מראה ש61% מהמשווקים מתכננים להגדיל את הפעילות האורגנית שלהם באינסטגרם במהלך השנה הבאה! אינסטגרם היא הפלטפורמה מספר אחת שמשווקים רוצים ללמוד עליה מה שאומר שגם אתם חייבים להיות שם ולא רק בתור צרכני מדיה.

מרגישים שאתם לא עושים מספיק באינסטגרם שלכם? קבעו שיחת היכרות ראשונית ונמצא במה נוכל לעזור!