עוקבים אמיתיים באינסטגרם - תמונה של לייקים - מעשינו

כמה עוקבים יש לכם באינסטגרם?

עוקבים אמיתיים באינסטגרם זה חלק חשוב. כיום זה כבר ידוע שאינסטגרם הינה אחת הפלטפורמוט המובילות לפרסום העסק, כמובן שיש עסקים שזה פחות רלוונטי אליהם אבל עדיין “נתח השוק” פשוט מ-ט-ו-ר-ף!באינסטגרם החושים הויזואלים עובדים יותר, ולכן אנחנו מפרסמים תמונות וסרטונים ופחות מלל בכתב. לעומת הפייסבוק באינסטגרם אפשר למצוא המון קהל יעד צעיר שכבר מזמן מחק את אפליקציית הפייסבוק שבשבילו היא פשוט ”פאסה“. אז כמה עוקבים אמיתיים יש לכם באינסטגרם?

עוקבים אמיתיים באינסטגרם

ככל הנראה הבדיקה הראשונית שעושה כל מי שנכנס לעמוד האינסטגרם שלכם היא צפייה במספר העוקבים והאם העוקבים הללו הם אמיתיים, קנויים או מזוייפים. המרכיב העיקרי הוא בעצם כמות העוקבים האמיתיים שרלוונטים לנישה שבה אתם עוסקים, במידה ויש לכם קהל יעד כזה תוכלו פשוט למכור לו ללא בעיה – במיוחד אם כמות העוקבים היא גבוהה. במצב כזה ישנה אפשרות להרוויח הרבה כסף

בין אם תמכרו את המוצרים שלכם, שירותים של אנשים אחרים ובין אם תגבו תשלום על פרסום פוסטים בדף שלכם.

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

עוקבים באינסטגרם בחינם

המסקנה שהסקנו עד כה – עוקבים באינסטגרם הם מרכיב חשוב שלפיו נמדדת ההצלחה שלנו בפלטפורמה. במידה והלקוח יראה כמות קטנה של עוקבים ישנו סיכוי לא קטן שאותו לקוח יבחר לא לרכוש את שירותינו, כנראה שאנחנו לא הטופ בנישה.

מאז שאנשים גילו את "שיטת זיוף העוקבים" באינסטגרם הם החלו לקנות לייקים, עוקבים, תגובות, ואפילו צפיות בסטורי.

ישנה גם שיטת האשטגים והצטרפות לקבוצות שמחליפות בינהן לייקים אבל תאכלס?! כל זה לא שווה כלום כי כל "קהל היעד" שנשיג מזה הוא ממש לא רלוונטי והמון פעמים גם לא אמיתי בכלל (הכולל גם מלא בוטים).

אז איך להשיג עוקבים אמיתיים באינסטגרם?

על מנת להשיג עוקבים אמיתיים באינסטגרם כאלה שבאמת יתעניינו, יגיבו, יעקבו, ירכשו, ימליצו וכמובן שגם "יתנו בלייק" נצטרך לעבוד קשה. תוכן איכותי הוא המפתח והוא מרכיב חשוב ביותר, ברגע שנספק תוכן אותנטי ומעניין כבר נבצע חצי מהעבודה הנדרשת.    

בנוסף לתכנים עלינו לבנות "אסטרטגיית האשטגים" חכמה ורחבה שמיועדת לנישה שלנו, לצורך הדגמה נחפש כ 60-100 האשטגים שקשורים לנישה… 20 מתוכם יהיו בעלי כמות קטנה של עוקבים, עוד 20 מתוכן יהיו עם נפחי חיפוש גדולים יותר ו 20 אחרונים עם נפחי חיפוש ענקיים. בשיטה הזאת נוכל להשיג עוקבים רלוונטים שמתעניינים בתוכן שלנו.

השיטה המובילה להעלאת עוקבים באינסטגרם

השיטה המובילה והטובה ביותר לתת "פוש" לחשבון האינסטגרם היא שימוש באוטומיציות חכמות – יתכן וכבר שמעתם על האופציה הזאת. עד עכשיו הגענו להבנה שלזייף עוקבים לא נותן לנו כלום, להעלות תכנים ולחכות שיגיעו עוקבים בדרך נס? לא כל כך יעבוד.

הכירו את שיטת האוטומציה.. בואו נדמיין שבדף העסקי שלנו ישנו תוכן איכותי ואנחנו רוצים לבדוק את רמת ההתעניינות של קהל היעד בתוכן שלנו. לצורך הדוגמא ניקח את תחום הקואוצ'ינג – טוני רובינס הוא אחד הבולטים בתחום, עוקבים אחריו מעל 5 מיליון אנשים ודיי בטוח שעוקבים אלו יהיו רלוונטים לעוד הרבה קואוצ'רים אחרים.

חשבו לרגע שאתם יכולים פשוט להתריע לאותם אנשים "אהלן , אני יודע שאת/ה מתעניין/ת בקואוצ'ינג ואני עוסק בזה, מוזמנ/ת לעקוב גם אחר הדף שלי“. במידה ותעשו את זה באופן קבוע ובצורה נכונה בהחלט תוכלו להגדיל את כמות העוקבים שלכם מדיי חודש בכמויות נאות והפעם – אלה יהיו עוקבים אמיתיים ורלוונטים. רוב האושיות ברשת והפרופילים "החזקים" נעזרים באוטומציה גם כן, ושלא יספרו לכם אחרת.

רוצים לראות את האינסטגרם שלנו? לחצו כאן