הגיע הזמן להירגע.. הגעתם למקום הנכון

לא משנה אם אתם בעלי עסקים שמנהלים לעצמם את השיווק והפרסום או שאתם סוכנות מוכרת, אתם יכולים לנשום לרווחה – הגעתם למקום הנכון. אנחנו רוצים להזמין אתכם להצטרף אלינו ולהוריד את הלחץ שלכם בחיפוש אחר מקום שיספק לכם את שירותים יצירת הפוסטים. אנחנו במעשינו רוצים לתת מענה גם לכם, ככה שתוכלו לחסוך כסף על העבודה שאתם עושים לבד ועדיין להגיע לתוצאות איכותיות. הבעיה העיקרית של סוכנויות ובעלי עסקים שמפרסמים לבד היא יצירת פוסטים לפעילות שלהם, בין אם זה לצורך קמפיינים או לניהול המדיה השותפת. כמובן שגם הנראות של הדפים העסקיים זאת בעיה די רצינית והמון גרפיקאים לא מבצעים את העבודה כמו שאתם רוצים (כנראה הם לא מתמחים בדיגיטל). אז תנו לנו כמה דקות מזמנכם ותמשיכו לראות מה יש לנו להציע!

פוסטים---צב-נח

אם תמצמצו תפספסו

פוסטים איכותיים צריכים עיצוב, קופי וקריאייטיב​

החל מהרעיון ועד לעיצוב וכתיבת הקופי אנחנו יכולים לדאוג לכם פשוט להכל, לכם ישאר רק להחליט מה המטרה שאתם רוצים לקדם בעזרת הפוסטים שלכם. לאחר שיחת אפיון קצרה ובניית גאנט לפוסטים הצוות שלנו יתחיל לעבוד על יצירת המופת הבאה שלהם (הפוסטים שלכם). בתחנה הראשונה יכתבו לכם קופי איכותי שפונה לקהל היעד ונותן מענה לצורך שהחלטנו שאנחנו רוצים לספק. יש אחרי זה תקבלו עדכון שהגאנט שלכם מוכן ותקבלו אותו לאישור סופי לפני שעוברים לשלב הבא, אישרתם? עוברים לתחנה שהרבה מהקסם נמצא בה – העיצוב הגרפי! תקבלו עיצוב מרשים לפי השפה המיתוגית שלכם. סיימנו? אתם יכולים להריץ את הקמפיינים שלכם או לתזמן את הגאנט שירוץ במהלך כל החודש.

עיצוב דפים עסקיים

הרושם הראשוני קורה בשניה הראשונה שנכנסים לדף העסקי הוכח כחלק חשוב מתהליך המכירה של מותגים ועסקים. דפים מעוצבים אשר בנויים בצורה נכונה מצליחים להגיע לתוצאות טובות יותר ולהשאיר רושם חיובי על המבקרים. עיצוב הדפים העסקיים מתחלק לשתיים – פייסבוק ואינסטגרם.

בפייסבוק אנחנו צריכים לעצב תמונת קאבר איכותית שתתאים גם לטלפון וגם למחשב, תעביר את המסר שאנחנו רוצים ותספק הכרות ראשונית איתנו. באינסטגרם מדובר על קצת יותר – כתיבת הביו, ההנעה לפעולה שאמורה להמיר לקליק על הלינק שלכם וכמובן ההיילייטים והגריד שלכם. ההיילייטים (העיגולים הקטנים שמאחסנים סטורי בתוכם) הן חלק סופר חשוב לנראות של הדף העסקי, בעזרתם לקוח הקצה יכול לראות בדיוק את התוכן שמתאים לו ומעניין אותו בלי לגלול ולחפש אותו ברחבי הדף עצמו.

תעצבו בחוכמה, זה ישתלם לכם.

לא פייסבוק: האתר הזה הוא לא חלק מאתר פייסבוק או מחברת פייסבוק, ולא מקודם בשם פייסבוק. פייסבוק היא סימן מסחרי עצמאי.
‏NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

מעוניינים בעיצוב פוסטים? השאירו פרטים עכשיו