קורס דיגיטלי לנותני שירות

להגדיל את ההכנסה בעזרת קורס דיגיטלי

קורס דיגיטלי הוא סדרת שיעורים המועברים דרך האינטרנט. הקורס יכול לכלול סרטוני וידאו, מצגות, חוברות עבודה, מבחנים ומטלות שמאפשרים ללומדים ללמוד בקצב שלהם ובזמנם החופשי. קורסים דיגיטליים יכולים להיות בנויים במגוון נושאים ולהיות מותאמים לצרכים שונים של קהלים שונים. עלות קורס דיגיטלי בדרך כלל לא גבוהה במיוחד אבל זאת הכנסה פסיבית נוספת לעסק ללא זמן התעסקות נוסף בנתינת שירות.

למה כדאי ליצור קורס דיגיטלי?

קורס דיגיטלי מאפשר להציע שירות נוסף ללקוחות ובכך להגדיל את ההכנסה. זהו פתרון אידיאלי ללקוחות שמחפשים פתרונות מהירים ונגישים לבעיות שלהם במחירים זולים. על ידי הצעת קורס דיגיטלי בעלות סמלית, ניתן למשוך לקוחות פוטנציאליים ולהכיר להם את השירותים של העסק ואת נותני השירות עצמם. זהו כלי שיווקיה חזק לעסק ולחימום קהל היעד. כמובן שגם הקורס הדיגיטלי מאפשר לספק ללקוחות מידע וכלים לפתרון בעיות שכיחות, מה שמחזק את הקשר עם הלקוחות ומגביר את שביעות רצונם (להתחיל לבנות מערכת יחסים והכרות עם קהל חדש על בסיס קבוע גם בזמן שבעל הקליניקה ישן או מטפל).

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו
צילום-קורס-דיגיטלי-של-נותני-שירות

(בעל עסק מצלם קורס דיגיטלי)

עלויות הפקת קורס דיגיטלי

הקמת קורס דיגיטלי לעסק יכולה להיות השקעה משתלמת במיוחד, אך העלויות יכולות להיות דיי גבוהות בהתאם להיקף והאיכות של הקורס. הנה פירוט כללי של העלויות הצפויות

תכנון והפקת תוכן – בשלב הראשון נצטרך להכין תשתית וליצור את כל הקורס שלנו מה שכולל כתיבת תוכן מקצועי, לערוך אותו לפי הסדר בקורס, צילום ועריכת התכנים (במידה ורוצים משהו מקצועי צריך לדאוג למצלמה איכותית, תאורה, סאונד וכו’) וכמובן עיצוב החומרים שמגיעים ביחד עם הקורס במידה והם קיימים – מצגות, דפי עבודה וגרפיקות נלוות אחרות.

עלות משוערת החל מ 1,000 ש"ח במידה ועושים את רוב העבודה לבד ומשתמשים רק בתוכנות וספקים לעבודות סופר קטנות ויכול להגיע גם ל 40,000 ש"ח להפקה ויותר.

הקמת דף נחיתה ואחסון הקורס – בשלב השני לאחר שצילמנו וערכנו את הקורס נצטרך לדאוג לאחסון של הקורס בפלטפורמת לימודים מותאמת. לאחר שאחסנו את הקורס עצמו נצטרך לבנות דף מכירה ייעודי וגם אותו לאחסן.

עלות חד פעמית לדף נחיתה יכולה לעלות בין 500 ל 5,000 ש"ח תלוי באיכות, בנוסף אחסון לדף הנחיתה באזור ה 50 ש"ח חודשי וכמובן תשלום לפלטפורמה של אחסון הקורס עצמו כ 100-500 ש"ח בחודש.

מכירת הקורס – בשלב הזה אנחנו מתחילים לייצר את הכסף אבל בשביל שהוא יכנס אנחנו צריכים לייצר טראפיק רלוונטי ואיכותי שימיר את הלקוחות. שיווק קורס דיגיטלי אפשר לעשות בקבוצות פייסבוק, וואטסאפ ובדרכים חינמיות נוספות אבל בשביל שיהיה זרם קבוע ואיכותי רצוי לעבוד עם קמפיינים ממומנים בפייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק וכמובן גוגל.

עלות הקמת וניהול קמפיינים ממומנים מתחיל מ1,500 ש"ח עבור הסוכנות עצמה בנוסף תצטרכו להוסיף תקציב שיווק (רצוי לפחות 3,000 ש"ח צפונה).

העלויות הכוללות להקמת קורס דיגיטלי יכולות לנוע בין 5,000 ל-60,000 ש"ח ואפילו יותר, תלוי בהיקף הקורס, איכות ההפקה, והיקף השיווק. השקעה בקורס דיגיטלי יכולה להניב החזר השקעה משמעותי על ידי יצירת הכנסה פסיבית והגברת המודעות למותג שלכם.

קורס דיגיטלי יכול להיות כלי חזק להגדלת ההכנסה והרחבת השיווק של העסק. עם תכנון נכון והשקעה מתאימה, ניתן ליצור קורס איכותי שמושך לקוחות חדשים, מספק ערך מוסף ללקוחות קיימים וממצב את העסק כמותג מוביל בתחום.