קידום אורגני בפייסבוק - סמל של אורגני

קידום אורגני בפייסבוק

ממש כמו בגוגל גם ברשתות החברתיות אפשר לעבוד ולהביא טראפיק בעזרת קידום אורגני בפייסבוק, באינסטגרם וכמובן בטיקטוק. אם יש לכם כמויות של עוקבים או שאתם יודעים לייצר תוכן ויראלי שמניע לפעולה – אתם תעשו כסף (יכול להיות גם שהרבה מאוד כסף).

מהו קידום אורגני בפייסבוק?

מדובר על קידום הדף העסקי שלכם והשירותים שלכם ללא תשלום עבור קידום ממומן.
בגלל שאנחנו מדברים על קידום ללא עלות, יש לכם אפשרות להיות יצירתיים ללא חשש מההגבלות שקיימות על פוסטים בקידום ממומן, לא תצטרכו לחכות לאישור הפוסט ולא תצטרכו לחשוש מכך שהמודעה תיפסל.

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

מהן הבעיות הנפוצות?

הבעיה הנפוצה מכולן היא החשיפה האורגנית, היות שאתם לא משלמים לפייסבוק, החשיפה האורגנית היא נמוכה מאוד. ליתר דיוק החשיפה שתקבלו בדף העסקי שלכם נעה בין 5% ל10% מכלל העוקבים אחר הדף. כמו כן אין לכם את האפשרויות שקיימות בקמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם, אתם לא יכולים לטרגט את הקהל לפי גיל או אזור.
אז מה עושים? הנה כמה פתרונות.

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה

בקידום אורגני בפייסבוק אתם חייבים להיות יצירתיים. ראשית עליכם לבדוק מיהו קהל היעד שלכם, למי אתם בעצם פונים? לאחר מכן צריך להתאים את השפה הוויזואלית בהתאם. השאיפה היא ליצור פוסט שיש בו תוכן איכותי ועיצוב מושך. כך שתוכלו לקבל כמות גדולה של תגובות, לייקים ושיתופים. יש לכם חבר שזה יכול לעניין אותו? תייגו אותו. זכרו ככל שתעלו פוסטים יותר איכותיים שמושכים תגובות ושיתופים כך החשיפה של הדף העסקי שלכם תעלה, אמצעי נוסף להגברת החשיפה הוא שימוש בסרטונים. אתם יכולים להוסיף סרטון שבו אתם מספרים על הגרלה שאתם עורכים, זה יכול להיות שירות חדש בהנחה או מבצע הכרות. בקשו מהעוקבים שלכם לחלוק את הסרטון כדי להשתתף בהגרלה. נסו ליצור פעילות שבועית קבועה בדף העסקי שלכם, כך תגדילו את החשיפה ותגרמו לאנשים נוספים לעקוב אחרי הדף.

פתרון נוסף שעסקים רבים משתמשים בו בהצלחה הוא פרסום בקבוצות, ישנם קבוצות רבות שבהן ניתן לפרסם בחינם בהתאם לכללי הקבוצה. ישנן שתי דרכים להעלות פוסטים לקבוצות, הראשונה היא לפרסם בקבוצה תחת שם העסק שלכם, החיסרון הוא שלא כל הקבוצות יתנו לכם להיכנס לקבוצה בשם העסק, בנוסף לכך החשיפה שתקבלו תהיה נמוכה יותר מזאת שתקבלו אם תשתמשו בפרופיל האישי שלכם כדי לפרסם בקבוצה. דרך נוספת לפרסם בקבוצות היא לרשום מאמרים מקצועיים בקבוצות, כך לקוחות פוטנציאליים יוכלו להתרשם מהידע שלכם.

הכלי היעיל ביותר לפרסום אורגני, הפרופיל האישי שלכם

זהו הפתרון הפשוט והיעיל ביותר, לפרופיל האישי ישנה חשיפה גבוהה, נצלו אותו כדי לקדם את העסק שלכם. חלק מחברי הפייסבוק שלכם מכירים אתכם אישית, נצלו זאת כדי לקדם את העסק שלכם. צרו שיתופי פעולה, תייגו חברים, צרו תוכן איכותי ומעניין.

תגובות יכולות לקדם את העסק שלכם

בוודאי יצא לכם להשתתף בדיונים רבים בפייסבוק. כאשר מדובר על נושא מקצועי שקשור לעסק שלכם, אתם בהחלט יכולים לרשום תגובה מהדף העסקי שלכם, תגובה רלוונטית ומקצועית תמשוך אליכם לקוחות.

מעשינו – ניהול מדיה המומחים בקידום אורגני בפייסבוק, ההצלחה שלנו היא לראות את העסק שלכם גדל!

אנו במעשינו נספק לכם פתרון מלא, החל מקידום אורגני בפייסבוק וממומן עד לעיצוב הלוגו ותמונת הקאבר לפייסבוק. כמו כן אנחנו מציעים אפשרויות מתקדמות של קידום באמצעות אוטומציה לאינסטגרם ולפייסבוק. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה.