עובדים עם בעלי עסקים? בואו לעשות מזה כסף!

פרויקט השותפים שלנו ממשיך לגדול וגם אתם יכולים לקחת חלק ממנו (תגמול כספי, הבנתם כן?🤑🫰) אם אתם אנשי מקצוע איכותיים עם יחסי אנוש טובים שעובדים מול המגזר העסקי B2B והמוסדי מקומכם איתנו! בואו לקבל עמלות שמנות ולקוחות מרוצים 👇

בואו נכיר!

אנחנו מעשינו, סוכנות דיגיטל עם ניסיון עשיר בשירותים ספציפיים במיוחד >> אנחנו עושים רק ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק, אינסטגרם, בגוגל ונמצאים במקומות ראשונים בגוגל במונח החיפוש ניהול מדיה (גם שירותי ניהול מדיה אנחנו נותנים).

אנחנו לא מוכרים! כל לקוח שמגיע אלינו מקבל שיחת פיצוח לעסק שלו, בדיקת התאמה וכמובן הצעה לשירות שהוא באמת צריך (זה יעזור לכם לא להישרף מול לקוחות) במידה ולא נמצא רלוונטי אנחנו פשוט נכוון אותו ונפרד לשלום בלי לסלוק רק כי בא לנו.

הלקוחות שלנו מקבלים שירות ברמה גבוהה במיוחד עם חווית לקוח מדהימה ואנשי צוות שדואגים לתוצאות על בסיס יומי. אנחנו לא יכולים להבטיח כמויות מדויקות של לידים, עלויות או דברים שאין לנו שליטה עליהם אבל אנחנו מתחייבים שנספק שירות מקצועי, יחס אישי ועבודה עם כל ארסנל הכלים, הניסיון והידע שיש ברשותנו! 100% תמורה להשקעה שלכם. 

לבדיקת התאמה והצטרפות לשותפים של מעשינו מלאו את הפרטים שלכם ונתאם שיחת היכרות!

שותפים-מעשינו

את מי אנחנו מחפשים?

 יועצים עסקיים, מעצבים גרפים, בוני אתרים, רואי חשבון או כל בעל עסק שעובד עם לקוחות עסקים וארגונים.

מה מקבלים בתמורה?

שאלת השאלות! עבור כל הפניה שיוצאת ממנה עסקה אנחנו מתחלקים איתכם ב 10% מסך העסקה עד 3 חודשים – כסף על הריצפה כבר אמרנו? עסקה ממוצעת מתחילה מעמלה של 150 ש״ח +מע״מ ויכולה להגיע ליותר בקלות וכמובן שאם הלקוח (וכנראה שהלקוח) ממשיך לתקופה ארוכה יותר עסקה כזאת יכולה להניב לכם 450 ש"ח +מע"מ ישירות לחשבון הבנק שלכם (בפעימות של 150 +מע"מ לכל חודש שהלקוח ממשיך לקבל שירות). 

 

נשמע מעניין? נשמח לתאם שיחת היכרות טלפונית ולהבין אם נוכל לעשות כסף ביחד😅 אז מה, מתי יהיה לך נח לדבר?