שיווק בפייסבוק - אייקונים של פייסבוק עם בועת טקסט עם אסטרונאוט

שיווק בפייסבוק, מאיפה מתחילים?

שיווק בפייסבוק משפיע על כל עסק, הנראות היא הדבר הראשון ששמים לב אליו. אפילו אם מדובר על עסק מדהים וחדשני, אם זה לא נראה טוב – אתם לא תרצו לקנות.

הגעתם אל הדף העסקי ולא הבנתם מה רוצים ממכםבאותו הרגע בית העסק איבד לקוח פוטנציאליהצעד הראשון בשיווק בפייסבוק הוא לבנות לעצמכם דף עסקי מכובדמצאו לעצמכם מעצב גרפי מוכשרהוא יסייע לכם עם עיצוב הלוגו ודף הקאברעשיתם את זהעכשיו מתחיל החלק המורכב יותר.

לשיחת היכרות ראשונית ללא עלות וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית פשוט מלאו את הפרטים הבאים

ניהול מדיה זה מעשינו

איך זה ממשיך בתהליך שיווק בפייסבוק?

שיווק בפייסבוק עובד על נוסחה פשוטה: ככל שתספקו תוכן איכותי יותר, כך תקבלו יותר חשיפה. זה נשמע פשוט, אבל זה ממש לא. לא מספיק שתכתבו טקסט מבריק ומדהים, הוא צריך גם להיות מעוצב בצורה מושכת. הצלחתם ליצור פוסט מעולה שמשלב בין טקסט איכותי ותמונה איכותית? עכשיו צריך למצוא את המקום והזמן הנכון לפרסם אותו. ברגע שיש לכם תוכן איכותי בשביל העסק שלכם, עשיתם צעד קטן בדרך לחשיפה, בשלב הזה אתם צריכים סיוע מקצועי יותר. אתם רוצים להגיע ללקוחות הטובים ביותר, אתם רוצים שהעסק שלכם יגדל. לקבל כמה תגובות זה נחמד, אבל הן  לא מגדילות לכם את מעגל הלקוחות. עסקים רבים נמצאים בתוך מעגל קסמים, הם מצליחים להשיג לקוחות, אבל לא את הלקוחות שהם רוצים. לדוגמה: אתם רוצים שיהיו לכם לקוחות איכותיים שישלמו לכם מחיר פרימיום עבור המוצר שלכם. במקום זה הקידום שלכם מביא אתכם למצב שאתם מקבלים לקוחות מזדמנים במחירים נמוכים.

מהן הטעויות הנפוצות?

אחת מהטעויות הנפוצות ביותר בשיווק בפייסבוק היא לנסות לעשות הכול לבד, מצד אחד יש בזה משהו מעולה, אתם לומדים כיצד לכתוב תוכן, כיצד לעצב ואפילו כיצד לנהל קמפיין. החיסרון הגדול? הזמן שלכם.
אתם בסופו של דבר אמורים לנהל את העסק שלכם, אתם אמורים להיות זמינים בשביל הלקוחות שלכם.
השאיפה שלכם היא להרחיב את העסק, לא להפוך למומחים בקידום ושיווק. רוב האנשים מוציאים מאות ואפילו אלפי שקלים על ניסיונות שונים לקידום ממומן של הדף העסקי. הפתרון הפשוט הוא למצוא חברה מקצועית שמתעסקת בזה, הם יתעסקו בקמפיין, בבחירת המעצב ובעוד משימות הקשורות לשיווק העסק שלכם. בזמן הזה אתם תוכלו לטפל בלקוחות קיימים ולקבל את הלקוחות החדשים בברכה.

מעשינו ניהול מדיה שמביא לתוצאות
אנחנו מאמינים שלכל דף עסקי יש שפה משלו, אנחנו נעזור לכם למצוא את השפה הזאת. בקרוב לקוחות חדשים יכירו את העסק שלכם בתור מותג מנצח. נעשה זאת באמצעות קידום יעיל בפייסבוק ובאינטסגרם.
נשמח להציע לכם חבילת מיתוג שמתאימה בדיוק לכם. אנחנו מזמינים אתכם לשיחת התאמה קצרה, בסופה תדעו בדיוק מה העסק שלכם צריך. כי לעסק מקצועי צריך מערך שיווק מקצועי.